L´Angelica

Je zde 5 produktů.
Zobrano 1 - 5 z 5 produktů
 • L´Angelica zubní pasta Total Protection, 75 ml
  GA1191700

  L'Angelica Total Protection, 75 ml je BIO šetrná zubní pasta pro každodenní použití. Obsahuje Oral Active Complex: xylitol pro antibakteriální efekt, ZnPCA pro obnovu zubního povrchu a Aloe Vera, která má protizánětlivý a hydratační účinek.

 • L´Angelica zubní pasta Sensitive Teeth, 75 ml
  GA1191600

  L'Angelica Sensitive Teeth je BIO šetrná zubní pasta pro každodenní použití. Obsahuje Oral Active Complex: xylitol pro antibakteriální efekt, ZnPCA pro obnovu zubního povrchu a Aloe

 • L´Angelica BIO FRESH BREATH, 75ml
  GA1191500

  L'Angelica freah breath je BIO šetrná zubní pasta pro každodenní použití. Obsahuje Oral Active Complex: xylitol pro antibakteriální efekt, ZnPCA pro obnovu zubního povrchu a Aloe Vera, která má protizánětlivý a hydratační účinek.

 • L´Angelica Natural Whitening 75 ml
  GA1191900

  L'Angelica Natural whitening je BIO šetrná zubní pasta pro každodenní použití. Obsahuje Oral Active Complex: xylitol pro antibakteriální efekt, ZnPCA pro obnovu zubního povrchu a Aloe Vera, která má protizánětlivý a hydratační účinek.

 • L´Angelica zubní pasta BIO TEA TREE, 75 ml
  GA1191800

  L´Angelica tea tree je BIO šetrná zubní pasta pro každodenní použití. Obsahuje Oral Active Complex: xylitol pro antibakteriální efekt, ZnPCA pro obnovu zubního povrchu a Aloe Vera, která má protizánětlivý a hydratační účinek.

Souhlasím

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.