Elektrický kartáček Foreo Issa mini - Wild Strawberry Rozšířit

Elektrický kartáček Foreo Issa mini - Wild Strawberry

F3339

Nový

Designový elektrický kartáček FOREO ISSATM mini je vhodný pro děti od 5 let a zároveň pro dospělé, kteří preferují menší kartáčkové hlavice.

  • více barevných variant

Více podrobností

2 459 Kč

vč. DPH

Sonický kartáček FOREO ISSATM - mini vyrobený ze silikonového materiálu je perfektní designový kartáček na trhu. Je vhodný pro děti - precizně vyčistí dětské dásně, jemně odstraní plak a vyčistí dětskou sklovinu. Zároveň je vhodný pro dospělé, kteří mají rádi menší kartáčkové hlavice.

Kartáček je vybaven sonickou technologií - 9000 kmitů za sekundu. Vysoká intenzita účinně a šetrně čistí zuby a masíruje dásně. 

Materiál kartáčku - silikon - zajistí kartáčku dlouhou výdrž, náhradní hlavice lze vyměnit až po jednom roku. Silikon je rychleschnoucí, voděodolný (kartáček můžete používat ve sprše) a hlavice se silikonovými vlákny je asi 10 000krát odolnější vůči bakteriím než klasický kartáček s nylonovými vlákny.

Originální, veselý a zajímavý design kartáčku ve více barevných variantách musíte mít!

Balení obsahuje:

  • tělo kartáčku Foreo Issa mini + silikonová hlavice
  • USB nabíječka
  • návod k použití

Souhlasím

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.